Rugsėjo 20 d. Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka visus pakvietė pajudėti, pasivaikščioti Šešupės pakrantėmis, dar kartą suskaičiuoti tiltus ir tiltelius

Kalvarijos krašto gyventojai mini Europos judumo savaitę. Trečiadienio pavakarę Kalvarijos savivaldybės biblioteka visus pakvietė pajudėti, pasivaikščioti Šešupės pakrantėmis, dar kartą suskaičiuoti tiltus ir tiltelius. Žygį pradėjome nuo žydinčio tilto Vilniaus gatvėje. Šį kartą truputį keitėme maršrutą ir keliavome pačiu pašešupiu. Stabtelėjome prie tilto Dariaus ir Girėno gatvėje, kur kalvarijiečiai senbuviai prisiminė išpuoselėtus paplūdimius ir maudykles pilnas besipliuškenančių vaikų Karališkajame parke prisiminimuose atgijo čia kadaise grojęs orkestras, šokio sūkuryje besisukančios poros, stovėjusios karuselės. Atsikvėpę, toliau nužygiavome paupiu, išmėginome tiltelių stiprumą ir kelionę aigėme prie Kalvarijos vandens malūno.

Džiaugiamės ir tikimės, kad žygio dalyviai ne tik smagiai praleido tokį gražų ir šiltą rugsėjo vakarą, pajudėjo, bet ir dar kartą nors šiek tiek prisilietė prie turtingos mylimo Kalvarijos miesto istorijos. Ko vertas vien pasakojimas apie Napoleono armijos karius, apsistojusius Kalvarijos dvare ir įamžintus karo dailininko nutapytuose paveiksluose.