Katalogai ir duomenų bazės

Katalogai ir duomenų bazės

Duomenų bazės

  • EBSCO Publishing EBSCO Publishing (anglų k.) http://search.ebscohost.com EBSCO Publishing siūlo per 50 įvairios tematikos visateksčių, referatinių, bibliografinių duomenų bazių. Lietuvos bibliotekos, prenumeruojančios vadinamąjį eIFL.net duomenų bazių paketą, turi prieigą prie 11 duomenų bazių. EBSCO Publishing duomenų bazėse viso teksto leidinius galima skaityti keliais formatais: PDF, HTML, XML. Bazėse yra elektroniniai vertėjai, verčiantys straipsnius į vokiečių, prancūzų, ispanų kalbas. Duomenų baze galima naudotis iš visų bibliotekoje ir jos filialuose esančių kompiuterių. Skaitytojai, pageidaujantys gauti individualius slaptažodžius ir dirbti ne bibliotekoje, prašome kreiptis pas jus aptarnaujančią bibliotekininkę arba rašyti elektroniniu paštu kalvarijos.v.biblioteka@gmail.com nurodant savo vardą, pavardę, skaitytojo bilieto numerį.

  • Naxos Music LibraryNaxos Music Library (anglų k.) http://kalvarijosvb.naxosmusiclibrary.com išsami muzikos duomenų bazė, kurioje rasite daugiau nei 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodyną, klasikinės, pasaulinės, džiazo, folkloro, instrumentinės, roko muzikos kūrinių įrašus, įvairių muzikos leidėjų katalogus, kompaktines plokšteles ir kt. Duomenų baze galima naudotis iš visų bibliotekoje ir jos filialuose esančių kompiuterių.Vienu metu prie duomenų bazės gali jungtis 6 bibliotekos skaitytojai, todėl baigę darbą, nepamirškite išsiregistruoti, paspaudę raudoną mygtuką Log-Out puslapio viršuje. Prie duomenų bazės galima jungtis ir nuotoliniu būdu. Nuotolinės prieigos prie DB prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės pas bibliotekos darbuotojas arba el. paštu kalvarijos.v.biblioteka@gmail.com

  • INFOLEX (lietuvių k.) www.teismupraktika.lt  arba www.teisesaktai.ltINFOLEX teisinėje duomenų bazėje pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Taip pat čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais.Teisine duomenų baze INFOLEX  galima naudotis Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės bibliotekos darbuotojų.
  • „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka
  •  Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka suteikia savo skaitytojams galimybę nemokamai naudotis „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka https://vyturys.lt/, kurioje galima pasirinkti elektronines knygas, mokyklai ir laisvalaikiui, iš beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Jums tereikia susikurti paskyrą https://vyturys.lt/. Daugiau informacijos teiraukitės bibliotekos darbuotojų arba el. paštu kalvarijos.v.biblioteka@gmail.com.

  • Nuoroda į MRU eBooks elektroninių knygų duomenų bazę.https://ebooks.mruni.eu/Nuoroda į MRU leidžiamų mokslo žurnalų tinklalapį.https://www.mruni.eu/lt/mokslas/leidyba/leidiniai/mokslo_darbai/Nuoroda į MRU eBooks elektroninių knygų duomenų bazės naudojimosi vadovą:https://www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/biblioteka/vartovad/MRU_ebooks_2019.pdf

Dėmesio! Duomenų bazių informacija gali būti naudojama tik asmeniniais, mokslo ar mokymo tikslais. Draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, talpinti ją į internetą, naudoti komerciniais tikslais.
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas
Copy link
Powered by Social Snap