Katalogai ir duomenų bazės

Katalogai ir duomenų bazės

Duomenų bazės

  • EBSCO Publishing siūlo per 50 įvairios tematikos visateksčių, referatinių, bibliografinių duomenų bazių. Lietuvos bibliotekos, prenumeruojančios vadinamąjį eIFL.net duomenų bazių paketą, turi prieigą prie 11 duomenų bazių. EBSCO Publishing duomenų bazėse viso teksto leidinius galima skaityti keliais formatais: PDF, HTML, XML. Bazėse yra elektroniniai vertėjai, verčiantys straipsnius į vokiečių, prancūzų, ispanų kalbas.
   Duomenų baze galima naudotis iš visų bibliotekoje ir jos filialuose esančių kompiuterių.
   Skaitytojai, pageidaujantys gauti individualius slaptažodžius ir dirbti ne bibliotekoje, prašome kreiptis pas jus aptarnaujančią bibliotekininkę arba rašyti elektroniniu paštu kalvarijos.v.biblioteka@gmail.com nurodant savo vardą, pavardę, skaitytojo bilieto numerį.


  • INFOLEX teisinėje duomenų bazėje pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai. Taip pat čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais. Teisine duomenų baze INFOLEX  galima naudotis Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės bibliotekos darbuotojų.

  • BNS (Baltics News Service)  – didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. Prieiga prie BNS naujienų bazės galima per bet kokią interneto naršyklę, tik iš bibliotekos kompiuterių.

 • Naxos Music Library – išsami muzikos duomenų bazė, kurioje rasite daugiau nei 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodyną, klasikinės, pasaulinės, džiazo, folkloro, instrumentinės, roko muzikos kūrinių įrašus, įvairių muzikos leidėjų katalogus, kompaktines plokšteles ir kt. Duomenų baze galima naudotis iš visų bibliotekoje esančių kompiuterių, į paieškos lauką suvedus Kalvarijos savivaldybės viešajai bibliotekai suteiktą URL adresą: http://kalvarijosvb.naxosmusiclibrary.comPrie duomenų bazės galima jungtis ir nuotoliniu būdu. Nuotolinės prieigos prie DB prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės pas bibliotekos darbuotojas arba el. paštu kalvarijos.v.biblioteka@gmail.com.Dėmesio!
Duomenų bazių informacija gali būti naudojama tik asmeniniais, mokslo ar mokymo tikslais. Draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, talpinti ją į internetą, naudoti komerciniais tikslais.

Copy link
Powered by Social Snap