GRUODŽIO 5 D. KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE SUŽAISTAS XX SEZONO KETURIOLIKTAS „AUKSINIO PROTO“ ŽAIDIMAS

Pabaiga visada yra kažko pradžia.Taip ir su ,,Auksiniu protu”. Nors gruodžio 5 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje sužaistas paskutinis keturioliktas XX sezono protmūšis. Jau žinome, kad rinksimės po gražiausių metų švenčių. Sakykime, po tokių trumpų atostogų. Pailsėję, papilnėję, su nauja energija nuo sausio 9 d. vėl gliaudysime klausimus tarsi riešutus.

Truputį statistikos. Per jubiliejinį XX sezoną susitikome keturiolika antradienio vakarų, atlaikėme 70 turų, atsakėme į 756 klausimus, keliavome po Malį, Vokietiją, Kosovą ir kt. artimas bei tolimas valstybes. Pirmą kartą per visą žaidimų istoriją Kalvarijoje PYRAGAIČIŲ komandos atstovas pelnė kvietimą į TV laidą „Auksinis protas“. Ši komanda pagal bendrą taškų skaičių (585) XX sezone užėmė I  vietą, SUVALKIEČIAMS atiteko II-oji vieta, surinkti 504 taškai. Pastarieji pergale užbaigė ir paskutinį sezono žaidimą. Na, o LIEPOS 6 džiaugiasi III vieta, jų kraityje – 502 taškai.

Dėkojame visiems žaidėjams už skirtą brangų laiką, jau ne vienerius metus trunkančią draugystę, labai smagiai ir nuotaikingai praleistus antradienio vakarus. Linkime ramaus stebuklo laukimo, jaukių, gražių švenčių ir laukiame visų kitais metais, sausio 9 d., antradienį, 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Bendrą viso sezono rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą: