Balandžio 25 d. Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė mažuosius  Kalvarijos gimnazijos mokinius į nuotaikingą rytmetį – vaikų rašytojo Beno Bėranto knygos ,,Ponas Kampas” pristatymą-mini mono spektaklį.

Balandžio 25 d. Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė mažuosius  Kalvarijos gimnazijos mokinius (mokytojos: Asta Lisauskienė  ir Jurgita Jakubonytė) į nuotaikingą rytmetį – vaikų rašytojo Beno Bėranto knygos ,,Ponas Kampas” pristatymą-mini mono spektaklį.

Vaikus pasitiko pats knygos herojus Ponas Kampas – berniuko Jovaro kambaryje esanti kertelė, kuri netikėtai atgyja ir papasakoja Jovarui labai įdomią istoriją. Pasigirdus muzikai, Ponas Kampas pabudo, sumirksėjo ir pasisveikino ,,Labas! Aš Ponas Kampas!”. Jis pasakojo vaikams apie savo kasdienybę, milžinišką kamanę ir kalėdinį kaktusą. Kartu su vaikais darė mankštą, šnekučiavosi ir ieškojo knygos rašytojo Beno Bėranto. Jo knygas: „Bambukas yra lėėėtas“, „Riešutortas“, „Baubaimė“, „Ponas Kampas“ ir „Monstropedija. Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“ galite rasti ir paskaityti Vaikų ir jaunimo aptarnavimo erdvėje, kurį prieš susitikimą su rašytoju aplankė renginio dalyviai.