VASARIO 22 D. KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE SUŽAISTAS XVII-OJO SEZONO SEPTINTASIS „AUKSINIO PROTO“ ŽAIDIMAS

Tokią magišką dieną – 2022 02 22 – sužaistame VII-ajame „Auksiniame prote“ fortūna, antrą kartą iš eilės, lydėjo komandą „PYRAGAIČIAI“ (64 taškai). „GUMINAIČIAI“ (51 taškai), su gausiausia komanda, užėmė antrą vietą, „APOLSKIO RATAS“ (36 taškai) – trečią vietą.

Vienas iš sunkesnių šįvakar buvo IV-as turas, kuriame visi klausimai susiję su Viduržemio jūros perlais – Korsika ir Sardinija. Žaidėjai taip pat atsakinėjo į klausimus apie tai, ką 1951 m. Dižone (Prancūzija) vietiniai kunigai paskelbė eretiku ir įsakė viešai sudeginti jo iškamšą, kieno globėja laikoma šv. Elena ir kaip 1937 m. Čikagoje, pratrūkus poliomielito užsikrėtimams, vaikai mokėsi nuotolinui būdu iš namų. Paskelbus atsakymus, paaiškėjo, kad tuo metu prieinamiausia priemonė tokiam mokymui buvo radijas.

Dar kartą sveikiname laimėtojus, dėkojame dalyviams už magišką vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, kovo 1 d., 19 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Laisvės g. 2, Kalvarija).