VASARIO 15 D. KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE SUŽAISTAS XVII-OJO SEZONO ŠEŠTASIS „AUKSINIO PROTO“ ŽAIDIMAS

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, po nenuspėjamo šeštojo gyvo ,,Auksinio proto” žaidimo, vykusio Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, pergalės vainikus užsidėjo komanda ,,PYRAGAIČIAI” (58 taškai). „APOLSKIO RATAS“, surinko 48 taškus ir užėmė antrą , „GUMINAIČIAI“, su 40 taškų – trečią vietą . Įdomu, kad II-ąjį turą visos komandos užbaigė surinkusios vienodą taškų skaičių.

Žaidimo metu nepamiršta ir Vasario 16-oji . III-iame ir IV-ame turuose visi klausimai buvo susiję su paskutinių kelių metų periodu nuvedusiu iki 1918 m. paskelbtos Lietuvos Nepriklausomybės . Protmūšio dalyviai atsakinėjo į klausimus apie 1918 m. vasario 17 d. Lietuvos prezidiumo pirmininkui Antanui Smetonai įteiktą peticiją su 20 000 parašų, kurią pasirašė vien tik moterys, taip pat ko būtų nelikę, jei ant 1917 m. susirinkusių į Vilniaus konferenciją delegatų galvų būtų netyčia nukritę lubos (inteligentų) ir su kuo buvo kovojama 1917 m. Vilniuje įsteigtuose naikinimo punktuose (utėlėmis).

Dar kartą sveikiname laimėtojus , dėkojame dalyviams už šventišką vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, vasario 22 d., 19 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Laisvės g. 2, Kalvarija).