VASARIO 1 D. KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE SUŽAISTAS XVII-OJO SEZONO KETVIRTASIS „AUKSINIO PROTO“ ŽAIDIMAS

Nepabūgę snieguotų ir apledėjusių kelių bei takelių, vasario 1 d. į Kalvarijos savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi „Auksinio proto“ entuziastai. IV-ajame žaidime nugalėtojų🎉 laurai atiteko komandai „PYRAGAIČIAI“🏆🥇 (54 taškai). „GUMINAIČIAI“, su 43 taškais, užėmė antrą vietą🥈, „APOLSKIO RATAS“ (26 taškai) – trečią vietą🥉.

Šį kartą sunkiai įkandamas riešutėlis dalyviams buvo ketvirto turo klausimai apie pusiaujo kertamą Ekvadorą. O pažintis su Prezidentu Antanu Smetona trečiajame ture praėjo sklandžiai. Protmūšio dalyviai atsakinėjo į klausimus apie Sabile mieste, Latvijoje į Guinnesso rekordų knygą įtrauktą šiauriausią pasaulyje po atviru dangumi esantį vynuogyną bei apie Sidnėjaus operos rūmus, kuriuos sukurti architektą įkvėpė paprastas apelsinas. Dar kartą sveikiname laimėtojus🥳🤩, dėkojame dalyviams už ypatingą vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, vasario 8 d., 19 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Laisvės g. 2, Kalvarija).