Palanga drebėk – Kalvarija atvyksta!
Trečiojo amžiaus universiteto šokėjos išvyko į tarptautinį linijinių šokių festivalį „Palanga 2026“!
Lagaminai sukrauti, nuotaikos – aukščiau debesų, o energijos tiek, kad užtektų visai Basanavičiaus gatvei!
Šypsenos, bendrystė, muzika ir šokiai – būtent taip atrodo pavasaris, kai gyvenimu džiaugiamasi iš širdies.
Linkime mūsų šauniosioms dalyvėms nepamesti ritmo, parsivežti dar daugiau gerų emocijų, įspūdžių ir, žinoma, naujų šokių žingsnelių!

