Spalio 7 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Andriaus Kukio fotografijos darbų parodos „Graži tu mano“ pristatymas

Ne tik egzistuok… gyvenk!

Ne tik liesk … jausk!

Ne tik kalbėk… ką nors pasakyk!

Ne tik girdėk… klausykis!

Ne tik žiūrėk… matyk!

Žinome, kad gražiausi dalykai akimis nematomi, o juntami širdimi. Ne tik akimis gėrėtis nuostabiais Lietuvos kraštovaizdžiais, bet ir širdimi pajusti iš fotografijų sklindančią meilę gimtajai Lietuvai buvo galima vėjuotą spalio 7 d. popietę Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusioje Andriaus Kukio fotografijos darbų parodos „Graži tu mano“ pristatyme.

Šiame jaukiame, ramybe pulsuojančiame renginyje susirinkusieji žvelgdami į seną seną trobelę ir prie obels palinkusį kryžių galėjo pasijusti lyg tėviškės glėbyje, išgirsti kaip kažkur miškuose paukščiams lopšinę ošia pušys, kaip vienišas medis kužda vakaro maldą, įsivaizduoti kaip marių glostomi siūbuoja beržai, nuo šilto saulės prisilietimo žvarbią žiemos dieną tarsi atsidėkodamos banguoja smilgos. Fotografijų grožį dar labiau atskleidė ir sustiprino nuostabios, sielos gelmes suvirpinusios Kalvarijos meno mokyklos pedagogės Eglės Čaplinskienės atliekamos smuiko melodijos.

Na, o tuos kas negalėjo dalyvauti parodos pristatyme, kviečiame užsukti į biblioteką ir apžiūrint fotografijas pasijusti taip tarsi išėjus pasivaikščioti po nerealias mylimos Lietuvos vietas.