Spalio 4 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko XVIII-ojo sezono gyvas V-asis „Auksinis protas“

Tokį intriguojantį ir įdomų antradienio vakarą gyvame „Auksiniame prote“, sužaistame spalio 4 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, jau seniai turėjome. Kadangi, „LOBISTUS“, šį vakarą, atstovavo tik vienas dalyvis, „GUMINAIČIAI“ ir „PYRAGAIČIAI“ draugiškai nusprendė „paskolinti“ savo narius šiai komandai. Šis sprendimas ir įnešė didžiulį netikėtumą. Visi nori nugalėti, bet kaip sakoma, reikia nepamiršti, kad kitą antradienį vėl teks grįžti į senąsias komandas. Protmūšyje tarp „LOBISTŲ“ ir „PYRAGAIČIŲ“ užvirė nuožmi kova dėl XVIII-ojo sezono V-ojo žaidimo nugalėtojų titulo. Laimėtojai paaiškėjo tik paskutiniame V-ajame ture, kuris ir nulėmė „PYRAGAIČIŲ“ (54 taškai) pergalę „LOBISTAMS“ (47 taškai) atiteko II-oji vieta. „GUMINAIČIAI“ , surinkę 32 taškus, užėmė III-ąją vietą.

Kaip ir visada, nepritrūkome ir įdomių klausimų. Tokių kaip, kur XIX amžiuje labai mėgo lankytis paryžiečiai. Į šį klausimą reikėjo atsakyti prancūziškos kilmės žodžiu, kilusiu iš termino, reiškiančio „žiūrėti iškilmingai“, „nepaklusti“. Paaiškėjo, kad paryžiečiai labai mėgo leisti vakarus morge, į kurį ėjimas prilygo lankymuisi teatre. Žaidėjai taip pat aiškinosi, kokią gyvūnų rūšį Tongoje vadina peka arba „skraidančiomis lapėmis“. Atsakymas – šikšnosparnius. Abejingų nepaliko ir IV-asis turas, kurio tema – mums mažai žinomas Vietnamas.

Sveikiname nugalėtojus su pergale! Dėkojame dalyviams už ypatingai nuotaikingą vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, spalio 11 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki malonaus susitikimo!

Bendrą šio vakaro rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą:

#AuksinisProtas