Spalio 4 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su vaikų literatūros klasike Violeta Palčinskaite

Aš noriu, kad tu man grotum.

Kad klaikiai, nuobodžiai lytų.

Kad smuklėj praloštų kortom

namus iš raudonų plytų.

Pietų Lietuvos miestely

mano protėviai gimtų…

Spalio 4 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykęs nostalgiškas pasimatymas su vaikų literatūros klasike Violeta Palčinskaite buvo nepakartojamas. Gausiai susirinkę gerbėjai mėgavosi poetės prisiminimais apie Kalvarijoje gyvenusius senelius Legendomis apipintą, iki šių dienų tebestovintį pastatą, kuriame kadaise buvo lošimo namai, pralošti paties savininko ir kuriuos įsigijo poetės mamos tėvai. Klausėsi nuotaikingų istorijų apie eilėraščių, iš naujausių vaikiškų knygelių , atsiradimą, pasakojimų apie smagius nutikimus, patirtus važinėjant po Lietuvą į susitikimus su skaitytojais.

Abejingų nepaliko , į taktą linguoti kvietė pagal poetės Violetos Palčinskaitės posmų žodžius sukurtos ir bardo Vyganto Kazlausko iš širdies atliktos melodijos.

Labai tikimės, kad po šio susitikimo parsineštos geros emocijos, dar ilgai šildys kalvarijiečių širdis žvarbiais rudens vakarais.