Spalio 18 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko XVIII-ojo sezono gyvas VII-asis „Auksinis protas“

Kai jau atrodo, kad niekas neturėtų stebinti, pasirodo viskas – įmanoma. Spalio 18 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje sužaistame VII-ajame gyvame „Auksiniame prote“ nustebino, su trenksmu grįžusi, nes pagaliau žaidė pilnu sąstatu, LOBISTŲ komanda. Negalime teigti, kad dėjosi balaganas , bet tokio įtempto ir kartu labai smagaus žaidimo dar neturėjome. Komandos, tiesiogine prasme, lipo viena kitai ant kulnų, nes praktiškai žaidė taškas į tašką. LOBISTAI (50 taškų) pergalingai pradėję I-ąjį turą, V-ajame ture surinkę 15 taškų, laimėjimu užbaigė protmūšį „GUMINAIČIAMS (47 taškai) turėjusiems pripažinti priešininkų pranašumą atiteko II-oji vieta. PYRAGAIČIAI , surinkę 44 taškus, užėmė III-ąją vietą.

Jau nieko nebestebina sudėtingas III-iasis turas. Šį kartą, visuose atsakymuose, žodžiai, kuriuose yra keturios balsės ir jos visos turėjo būti vienodos, pavyzdžiui, Araratas arba aparatas. Žaidėjai taip pat pasitikrino ar daug žino apie Čilę , kurios valdžia siųsdavo moteris gimdyti į Antarktidą tam, kad kūdikis gimtų būtent čia ir taip sustiprintų Čilės pretenzijas į Antarktidos teritorijas. Arba ką ispaniškai reiškia žodis terremoto, kuriuo pavadintas ir tradicinis Čilės kokteilis Atsakymas – žemės drebėjimas.

Pergalės trimitai ir būgnai dar kartą skamba laimėtojams ! Dėkojame dalyviams už puikų vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, spalio 25 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki malonaus pasimatymo !

Bendrą šio vakaro rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą:

#AuksinisProtas