Spalio 14 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje Džiuljeta Korsakienė mažiesiems skaitytojams pristatė knygą „Pasaka apie tris šaunius vandens lašelius“

Spalio 14 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje Džiuljeta Korsakienė mažiesiems skaitytojams pristatė knygą „Pasaka apie tris šaunius vandens lašelius“. Pristatymo metu paaiškėjo, kad pasaulyje yra daugybė nepaprastai darbščių lašelių, kurie su džiaugsmu ne tik augalus palaisto ar mažiausius vabalėlius pagirdo, bet ir pasiruošę nuveikti daugybę darbų žmonių namuose. Lašeliai su džiaugsmu indus plauna, skalbia, tualetą nuleidžia, prausia ir kitus buities darbus dirba. Autorė atkreipė dėmesį, kad naudojamas vanduo užsiteršia, o jį užteršia įvairūs valikliai ir skalbikliai, muilas, šampūnas ir kt. Užteršti lašeliai niekam nebetinkami – nei gėlei palaistyti, nei šuniukui pagirdyti, nei rankoms nusiplauti ir t.t. Mažiesiems skaitytojams autorė parodė švaraus ir užteršto vandens mėginius ir akcentavo, kad buitinės chemijos ir asmens higienos priemonės mums pasitarnauja atliekant įvairius darbus, tačiau labai užteršia vandenį.

Edukacijos metu vaikai piešė lašelius ir vaizdavo, kokius darbus jie dirba namuose ar mokykloje. Turėjo jiems sugalvoti vardus ir pristatyti savo lašelius trumpai papasakojant, kokius darbus jie atliko. Susitikimą užbaigė žaisdami žaidimą „Sužvejok teršalus“ ir aiškindamiesi, kuris pats bjauriausias.