Spalio 11 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko XVIII-ojo sezono gyvas VI-asis „Auksinis protas“

Spalio 11 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje sužaistame VI-ajame gyvame „Auksiniame prote“ netrūko nei juoko, nei rimtumo, nei minties jėgos. Veiksmas rutuliojosi kaip labai gerame filme. PYRAGAIČIAMS, visą vakarą, atsikvėpti neleido ir į nugaras kvėpavo GUMINAIČIAI. Antrą antradienį iš eilės, LOBISTAI žaidžia ne pilnu sąstatu. Tikėkimės, kad iki XVIII-ojo sezono pabaigos pagaliau susirinks visi komandos nariai. Galų gale, PYRAGAIČIAI (55 taškai) užsidėjo nugalėtojų karūnas, GUMINAIČIAMS (51 taškai), galbūt, pritrūko sėkmės. Na, o LOBISTAI, surinkę 28 taškus, užėmė garbingą trečiąją vietą.

Kaip visada, III-asis turas visoms komandoms buvo klaidus ir tamsus miškas. Ketvirtojo turo tema – Azerbaidžanas ir nežadėjo nieko gero nei karščio, nei pragiedrulių. V-asis turas, kuriame visada visiems sekdavosi geriausiai ir pasirodė sunkiai įkandamas riešutėlis. Daugeliui dalyvių po tokio žaidimo, tikriausiai labai norėjosi pasakyti „Vete a freir esparragos“, lietuviškai eik kepti smidrų.

Sveikiname laimėtojus! Dėkojame dalyviams už šaunų vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, spalio 18 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki smagaus susitikimo!

Bendrą šio vakaro rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą:

#AuksinisProtas