SODYBA „REKETIJOS DVARAS“

Vasara įsibėgėjo, o jūs dar vis nenusprendžiate kur praleisti atostogas, pasikviesti svečius ar tiesiog ramiai pabūti gamtos prieglobstyje?

Kalvarijos krašto muziejus/ Informacijos centras pristato…

SODYBA „REKETIJOS DVARAS“

Sodyba „Reketijos dvaras“ – įsikūrusi ant ežero kranto, pritaikyta ne tik ramiam, bet ir aktyviam poilsiui bei žvejybai. Svečiai apgyvendinami nedidelėse vilose (4 vilos po 6 vietas ir 6 vilos po 6 + 2 vietas), kuriose įrengtos atskiros virtuvėlės su indais, dušai ir kt. Sodybos teritorijoje veikia nemokamas interneto ryšys.

„Reketijos dvare“ galima švęsti didžiąsias šeimos šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, organizuoti įvairius pobūvius, banketus. Jūsų laukia erdvi salė talpinanti iki 120 asmenų. Ji pastatyta iš akmenų, kurie buvo atkasti čia pat, dabartinės sodybos teritorijoje. Dideli arkiniai langai su gražiu vaizdu į tvenkinį jūsų šventės svečiams sukurs romantiškus pojūčius. Salės pastate įrengta profesionali virtuvė, yra atskira patalpa pagalbiniam personalui. Pokylių patalpoje rasite apvalius stalus, kėdes, baltas staltieses, visus jūsų šventei reikiamus indus.

Sodybos teritorijoje įrengta krepšinio aikštelė, vaikams – žaidimų zona. Paplūdimyje galima pažaisti smėlio tinklinį ar tiesiog pasigėrėti saulėlydžiu ant gultų. Taip pat, sodyba turi kubilą, pirtį, lauko baseiną, valtis, irklentes, biliardą, stalo ir lauko tenisą.

Adresas: Saulės g. 22, Kovų kaimas, Kalvarijos sav.

Tel.: +370 640 41444

http://www.reketijosdvaras.lt/

Nuotraukos Astos Jankeliūnienės