Sausio 10 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje sužaistas XIX sezono pirmasis „Auksinio proto“ žaidimas

Kaip smagu, kad po švenčių maratono vėl visi gyvo „Auksinio proto“ entuziastai susirinko tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje. Kaip ir kiekvieną antradienį, 19 val., Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Žinoma, užsidegę azartu ir noru nugalėti. Ir vėl viskas iš pradžių. Naujo XIX-ojo sezono I-ajame mūšyje sėkmė šypsojosi „JOGAMS“ (68 taškai). Ne, tai ne nauja komanda, tik pakeistas pavadinimas, kuris galimai ir atnešė pergalę„PYRAGAIČIAI“ (66 taškai) tik dviem taškeliais nusileido nugalėtojams. Na, o „Šaro bajeriai“, buvę „LOBISTAI“ (55 taškai), užėmė III-ąją vietą.

I-ąjį sezono žaidimą pradėjome klausimu apie tiurkų tautų žaidimą Qiz-qov, kuriame vyras, pavijęs savo varžovę žirgų lenktynėse, turi teisę bandyti „pavogti“ jos bučinį, o ji turi teisę jį mušti botagu. III-iame ture žaidėjai sprendė antonimų „rebusus“ IV-ame keliavome į ledo šalį – Islandiją. Reikėjo atsakyti, ką ši šalis importuoja iš Norvegijos ir Švedijos Nepatikėsite, pasirodo, Islandijai importuoti ledą yra net 40 % pigiau nei gamintis pačiai. Pabaigai Benjamino Franklino frazė: „Kas geriau sprendžia apie žmogų – jis pats ar jo priešai?“. Tikimės, kad po žaidimo dalyviai priešais tikrai netapo. O kitą antradienį vėl rinksis, kaip vokiečių rašytojo Ericho Marijos Remarque‘o kūrinio personažai – ne trys, bet draugai.

Dar kartą sveikiname „JOGUS“ su pirmuoju, labai tikimės ne paskutiniu, laimėjimu! Dėkojame dalyviams už šaunų vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, sausio 17 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki pasimatymo

Bendrą šio vakaro rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą: