Rugsėjo 6 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje startavo XVIII-ojo sezono „Auksinis protas“ pirmasis žaidimas

Rugsėjo 6 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje startavo XVIII-ojo sezono „Auksinis protas“. I-asis gyvas žaidimas staigmenų nepateikė. Į protmūšį rinkosi senbuviai, kurie sudarė tris komandas: „GUMINAIČIŲ“, „LOBISTŲ“ ir „PYRAGAIČIŲ“. Kova vyko labai permainingai, tai viena, tai kita komanda įsiverždavo į priekį. Nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniame ture. Pergalę iškovojo „GUMINAIČIAI“ (61 taškas), „PYRAGAIČIAI“, surinkę 59 taškus, užėmė antrąją, „LOBISTAI“, su 52 taškais, trečiąją vietą. Įdomu, kad visoms komandoms puikiai sekėsi atsakinėti į BONUS klausimus.

Šį vakarą, dalyviams teko atsakinėti į klausimus apie vieną komunikacijos rūšių, kurią naudoja bitės – bičių šokius, ką golfo žaidime nusako terminas „Devyniolikta duobutė“ ar kieno vakarų dalis buvo vadinama poleksėnais.

Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame dalyviams už nuotaikingą vakarą ir susimatome kitą antradienį, rugsėjo 13 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki malonaus susitikimo!

Bendrą šio vakaro rezultatų suvestinę galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą:
https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/