Rugsėjo 27 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko XVIII-ojo sezono gyvas IV-asis „Auksinis protas“

Rugsėjo 27 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko XVIII-ojo sezono gyvas IV-asis „Auksinis protas“ Kartai būna dienų ir vakarų, lyg tyčia. Nesiseka, nors tu ką. Taip ir su šiuo, rugsėjo 27 d., vakare suloštu XVIII-ojo sezono IV-uoju gyvu „Auksinio proto“ žaidimu Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Jau seniai, taip sunkiai, visoms komandoms sekėsi įsivažiuoti. Klausimai buvo sunkesni vieni už kitus. Net ir „PYRAGAIČIAMS“ buvo ne pyragai. Lėtai, bet vis tiek komandos pasiekė finišo tiesiąją „PYRAGAIČIAI“ (52 taškai) neužleido lyderių pozicijų ir nuskynė laurus. „GUMINAIČIAI“ ir „LOBISTAI“ surinko po vienodą taškų skaičių – 24.

Nepaisant kliūčių, vakaras neprailgo. IV-asis turas visus nukėlė į saulėtąjį Maroką, garsųjį Kasablankos paplūdimį. Ne tokias karštas, bet gražias vietoves Lietuvoje, kaip garsųjį kalną-skardį – Olando kepurę, kuri iki pat XX amžiaus pradžios buvo vadinama Melmuiže. Dalyviai diskutavo ir kaip vadinamas augalas, padedantis pasiekti rojų esant žemėje. Paaiškėjo, kad tai – kavitulinis echinopsis arba Švento Petro kaktusas.
Pergalės trimitai dar kartą skamba nugalėtojams! Dėkojame dalyviams už šaunų vakarą ir laukiame visų kitą antradienį, spalio 4 d., 19.00 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Iki malonaus pasimatymo!