Rugpjūčio 29 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kraštiečio-literato Šarūno Sejūno pirmosios autorinės knygos iš serijos „Laiko bangos nenuplaus“ pristatymas

Rugpjūčio 29 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kraštiečio-literato Šarūno Sejūno pirmosios autorinės knygos iš serijos „Laiko bangos nenuplaus“ pristatymas. Renginį moderavo Asta Jankeliūnienė (buvusi Kalvarijos literatų klubo „Rasa“ įkūrėja). Susirinkusieji mėgavosi autoriaus eilėmis – jas skaitė ne tik poetas, bet ir jo mažoji dukrytė Šarūnė bei Kalvarijos literatų klubo „Rasa“ narės Lina Gureckienė ir Laima Lazauskienė ir Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja Nijolė Skroblienė, Renginyje skambėjo poezija ir muzikos garsai, kuriuos atliko Vaidas Dimša. Popietės metu Šarūno svečiai apžvelgė apie jį dar negirdėtus gyvenimo faktus bei kūrybos vingius.  Susirinkusieji knygos autorių sveikino ne tik su knygos debiutu, bet ir su gražiu gyvenimo pusiaukelės jubiliejumi.

Tad linkime autoriui daug kūrybinių idėjų, įkvėpimo, neišsenkančio optimizmo ir džiugios kibirkšties akyse! Tegul tavo gyvenimas būna kupinas malonumų jūros!