Rugpjūčio 21 dienos pavakarę gausus būrys mažų ir didelių kalvarijiečių bei jų augintinių leidosi į nuotaikingą kelionę

Net ir labai karšta bei užimta vasarėlė ne kliūtis susitikti ir pasivaikščioti po mylimą Kalvariją.

Rugpjūčio 21 dienos pavakarę gausus būrys mažų ir didelių kalvarijiečių bei jų augintinių leidosi į nuotaikingą kelionę. Skaičiavome tiltus ir tiltelius nutiestus per Šešupę Kalvarijoje. O jų pasirodo ne tiek ir mažai, net septyni. Žygį, šauniai nusiteikę, pradėjome prie gėlėse paskendusio tilto Vilniaus gatvėje. Įdomus faktas, šiais metais gruodžio 14 dieną sukanka 91 metai, kai šis tiltas buvo pastatytas. Toliau keliavome buvusia Odininkų (dabar Šešupės) gatvele. Karališkajame parke, kuriam taip ir neprigijo prezidento Antano Smetonos vardas, stabtelėjome prie paminklo Lietuvei Motinai. Perėjome kraštiečių knygnešio Juozo Kanclerio, generolo Jurgio Kubiliaus, kolekcininko mecenato Mykolo Žilinsko, prelato Mykolo Krupavičiaus alėja.

Pašešupiu, besigrožėdami ir besimėgaudami paskutiniais vasaros likučiais, patraukėme link Kalvarijos vandens malūno. Kadangi, pasiekus kelionės tikslą, pasimėgauti vėsios Šešupėlės gaiva ir palysti po ,,spūskomis” norinčių neatsirado, išskyrus pačią mažiausią žygio dalyvę Dariją. Žygį užbaigėme besidalindami įspūdžiais ir išmėgindami lauko žaidimus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tiltų ir tiltelių skaičiuotojams už malonų bendravimą, puikią nuotaiką, šypsenas. Už nepaprastai saldžias ir burnoje tirpusias spurgas tariame ačiū Inetos ir Tomo Vasiliauskų šeimai. Iki susitikimo kitame šeimadienyje, šeimų olimpiadoje.