Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime knygas bibliotekoms bei vaikų dienos centrams.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis prie arbatos puodelio ir nepamirškime tų, kuriems šiuo metu knygų labiausiai trūksta. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos vaikams.

Naujų knygų laukia mokyklų bibliotekos ir ,,Gelbėkit vaikus“ organizacijos vaikų dienos centrai. Knygas galite dovanoti atsiųsdami ar atnešdami pasirinktai bibliotekai ar vaikų dienos centrui arba palikdami specialiose akcijos dėžėse, esančiose RIMI parduotuvėse. Daugiau informacijos apie akciją ir renginius sužinosite jus dominančios bibliotekos svetainėje ir socialiniuose tinkluose, taip pat „Knygų Kalėdų“ facebook paskyroje (@knygukaledos).

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie dovanojamą knygą socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie akciją „Knygų Kalėdos“, susisiekite:​​

Jolita Steponaitienė

Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė

El. paštas: jolita.steponaitiene@lnb.lt

Tel. +370 614 36534

Atnaujinta: 2021-03-03