Lapkričio 21 dieną Kalvarijos krašto muziejuje/ Informacijos centre vyko susitikimas su rašytoju, vertėju, muzikantu, gidu Simonu Jurkevičiumi

Lapkričio 21 dieną Kalvarijos krašto muziejuje/ Informacijos centre vyko susitikimas su rašytoju, vertėju, muzikantu, gidu, ne vienus metus dirbančiu Italijoje ir šią šalį pristatančiu Lietuvos turistams, o Lietuvą – svečiams iš Italijos, Simonu Jurkevičiumi. Jis – ne tik gidas, rašytojas, bet ir juodojo metalo muzikos kūrėjas bei atlikėjas. Apie visa tai buvo kalbama susitikimo metu. Tačiau didžiausias dėmesys buvo skiriamas jo naujai knygai „Velniškoji super profesija“, kurioje jis pasakoja apie gido darbo virtuvę, aprašo kelionių metu patirtas keblias situacijas, o jos vienos – juokingos, kitos – dramatiškos. Knygoje pateikiamos rekomendacijos bei patarimai kur nuvykti, ką aplankyti Italijoje, Skandinavijos ir Baltijos šalyse.

Norintys išsamiai susipažinti su knygos „Velniškoji super profesija“ turiniu galėsite užsukę į Kalvarijos savivaldybės viešąją biblioteką ir pasiskolinę leidinį į namus.