Kviečiame stebėti inovatyvaus skaitymo skatinimo projekto pristatymo renginį „Virtualus žaidimas ar knyga? Abu!“

Kviečiame stebėti inovatyvaus skaitymo skatinimo projekto pristatymo renginį „Virtualus žaidimas ar knyga? Abu!“

Daugelis tėvų ir švietimo darbuotojų pastebi, kad išmaniųjų technologijų amžiuje vaikus ir jaunimą darosi vis sunkiau sudominti knygų skaitymu. Dėl to nukenčia socialinė ir emocinė mokinių branda. Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ iniciatoriai nusprendė skaitymo skatinimui pasirinkti vaikams ir jaunimui patrauklią formą – virtualų žaidimą. Juo bus siekiama ugdyti 5–8 klasių moksleivių skaitymo įpročius, skatinti įsivardinti, pripažinti ir dirbti su socialinėmis, psichologinėmis problemomis bei formuoti vertybių pasaulį. 

Džiaugiamės, kad mūsų biblioteka yra projekto dalyvė ir savo jauniesiems lankytojams siūlys aktyviai įsitraukti į projekto veiklas: skaityti atrinktas temines knygas, žaisti virtualų žaidimą ir dalyvauti su juo susietose edukacijose.

Rugsėjo 2 d. 14 val. vyks virtualus projekto pristatymo renginys „Virtualus žaidimas ar knyga? Abu!“, kurio metu projekto kūrėjai pristatys idėjos tikslus, numatomas veiklas ir laukiamus rezultatus. Kartu su švietimo ekspertais, psichologais ir technologijų kūrėjais aptars projekto sprendžiamą problematiką, vaikų ir jaunimo skaitymo įpročius bei technologijų įtrauktį į mokymosi procesą.

Plačiau apie renginį Facebook: https://www.facebook.com/events/242727264428309

Renginį stebėkite nuoroda: https://youtu.be/HYgqWYWD3s0

Kviečiame stebėti ir sužinoti daugiau!

______________________________________________________________________

Projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priemonės „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis. Projeko vykdytojas: Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Projekto partneriai: Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka, Mokslo ir kultūros institutas (angl. Institute of Science and Culture) Norvegijoje.