Karen Swan. Ispaniška vasara

Romanas „Ispaniška vasara“ – istorija apie paslaptis, šeimos dramą, meilę, kerštą, netektis, apgaulę, pareigą ir Ispanijos pilietinį karą. Meistriškai išlaikydama dėmesį rašytoja pina dabartį su praeitimi ir pamažu nutapo Ispanijos ir vienos šeimos istorijos paveikslą.

Turto konsultantė Šarlotė Feraks gauna nemalonią užduotį. Jai teks keliauti į Madridą ir susidraugauti su keturiasdešimt penkerių metų Marina Kvinsi – paprasta padavėja. Pasirodo, vienas turtingiausių šalies žmonių Karlas Mendosa prieš mirtį nusprendė padovanoti jai visą savo turtą. Tačiau milijonieriaus šeima apie šią moterį nieko negirdėjo. Šarlotė turi išsiaiškinti, kas ji, o reikalui esant palenkti į savo pusę, kad bankas ir toliau galėtų tvarkyti milijonus.

Šarlotė užduoties imasi nenoriai. Ją purto moralinės dilemos, be to, po savaitės moteris rengiasi ištekėti. Turto konsultantė tikisi, kad užduotį pavyks įvykdyti greitai, tačiau atvykusi į Ispaniją netrunka suprasti, kad įsipainiojo į daug sudėtingesnę istoriją.

Marina Kvinsi teigia, kad apie Karlosą Mendosą žino tik tiek, kiek apie jį kalba žiniasklaida. Tad kodėl jis nori palikti jai milijonus? Ką nutyli ši moteris? Besikapstydama po turtingiausios šeimos istorija Šarlotė nusikas iki pat Ispanijos pilietinio karo laikų. Laikų, kai žlugo likimai, gyvenimai ir svajonės. Moteris ne tik įsitraukia į nepaprasta istoriją, bet ir atranda tai, ką pati slėpė giliausioje širdies kertelėje.