„Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?”

„Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?”

Vaikų auginimas – nelengvas darbas, kuris kelia daug jausmų, o tarpusavio bendravimas būna ne visada sklandus. Paauglystė – vienas iš sunkiausių raidos iššūkių tiek vaikams, tiek tėvams. Paauglystėje jūsų vaikas dažnai tampa nebeatpažįstamas, jo nebedomina iki tol mėgtos veiklos, jis mažiau / arba visai nustoja su jumis bendrauti ar ima aktyviai prieštarauti ir nesilaikyti taisyklių. Šie pokyčiai neretai atneša į šeimą nesutarimus, pyktį bei konfliktus. Suprasti šiuos pokyčius ir prisitaikyti prie jų reikia per naują pažinti, pamatyti savo vaiką ir atrasti kitokius, naujus bendravimo būdus.  Jei norite geriau sutarti su paaugliu atvykite į paskaitą “Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?”, kurios metu aptarsime:

  • Kodėl paaugliai prieštarauja?
  • Kaip neįsitraukti į kovą su paaugliu?
  • Kaip per naują rasti bendrą kalbą su paaugliu?

Dalyvavimas nemokamas. Paskaitą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Dalyvių skaičius ribotas. Registruotis galite https://forms.gle/sMjbtrD1wbK6qkC48

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

Lektorė: psichologė Eglė Kalinauskienė. Lektorė turi 8 metų patirtį dirbant su vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, 7 metus iš jų – vedant tėvystės grupes tėvams, taip pat 6 metus dirbanti su Vaikų emocinės išraiškos kontrolės programa, daugiau kaip 6 metus skaitanti įvairius seminarus specialistams ir visuomenei. Taip pat lektorė trečius metus studijuoja podiplominėse psichoanalitinės psichoterapijos studijose.