KAIMO TURIZMO SODYBA „KVIETKINĖ”

Vasara įsibėgėjo, o jūs dar vis nenusprendžiate kur praleisti atostogas, pasikviesti svečius ar tiesiog ramiai pabūti gamtos prieglobstyje? Kviečiame apvykti į Kalvarijos kraštą: pasigrožėsite nuostabiu kraštovaizdžiu, surasite smagių pramogų, sutiksite šaunių ir įdomių žmonių, apsistosite jaukiose kaimo turizmo sodybose.

Šį kartą Kalvarijos krašto muziejus/ Informacijos centras pristato kaimo turizmo sodybą „KVIETKINĖ”.

KAIMO TURIZMO SODYBA „KVIETKINĖ”

Ant Kvietkinės ežero kranto, net 48 ha teritorijoje, įsikūrusi sodyba „Kvietkinė“. Joje yra du gyvenamieji pastatai, biliardinė, trys tvenkiniai, dvi pirtys, sporto aikštynas. Sodyba ribojasi su Kvietkinės ežeru, į kurį įrengtas lieptas.

„Kvietkinė“– puiki vieta gamtos apsuptyje švęsti įvairias šeimos šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius, vakarėlius, taip pat, rengti įmonių konferencijas, mokymus, seminarus, sporto renginius ir stovyklas ar tiesiog ramiai praleisti laisvalaikį. Čia rasite viską, ko reikės Jums ir Jūsų svečiams – didelė ir moderni virtuvė, garso aparatūra, pobūvių salė 100 žmonių, vieta šokiams ar ramiam pasisėdėjimui prie židinio, 50 miegamų vietų, 22 atskiri kambariai. Galėsite mėgautis pirties, esančios ant ežero kranto, teikiamais malonumais ir maudytis ežere, esančiame sodybos teritorijoje. Maistą galėsite pasigaminti gryname ore – yra lauko terasa su kepsnine.

Sodyboje laukiami svečiai ir su kemperiais.

Adresas: Ežero g. 8, Kvietkinės k., Kalvarijos sav.

Tel:: +370 698 26843

Nuotraukos – Astos Jankeliūnienės