Gegužės 17 dieną Kalvarijoje viešėjo Vasario 16-osios signatarų klubo nariai

Gegužės 17 dieną Kalvarijoje viešėjo Vasario 16-osios signatarų klubo nariai. Tai – organizacija, jungianti signatarų gimines ir artimuosius, besirūpinančius signatarų veiklos, palikimo ir atminties įamžinimu, informacijos sklaida. Miesto aikštėje, prie paminklo signatarui Petrui Klimui, padėję gėles jie užsuko į Kalvarijos krašto muziejų/Informacijos centrą. Signataro Petro Klimo vyriausio brolio Sergijaus vaikaitis Remigijus Gulbinas skaitė pranešimą apie Klimų giminę, apžvelgė signataro Petro Klimo veiklą, pasidalino asmeniniais prisiminimais apie šią iškilią Kalvarijos krašto asmenybę. Po viešnagės muziejuje svečiai vyko į signataro tėviškę, vėliau dalyvavo ekskursijoje kurioje susipažino su Kalvarijos miesto istorija ir dabarties aktualijomis.