Draugauti – gera! Nuotolinis užsiėmimas 9 – 11 metų vaikams.

Šeimos santykių institutas kartu su Kalvarijos savivaldybės viešąja biblioteka kviečia 9 – 11 m. vaikus nepamiršti ir toliau mokytis bendrauti, būti dėmesingiems savo ir kitų jausmams. Šiais metais renginių metu kviesime įsitraukti į veiklas, kurios bus organizuojamos nuotoliniu būdu.

Draugystė vaikams – tai naujas pažinimų pasaulis, kuriame gali atskleisti save, kartu leisti laiką su draugais, dalintis patirtimis, paslaptimis bei patarimais. Būdami su draugais, vaikai gali įsitraukti į įvairias veiklas ir patirti džiugių akimirkų. Draugystė neatsiranda šiaip sau, ji kuriama įsiklausant į draugo mintis, atvirai išsakant savąsias. Taip kuriamas stipresnis ryšys ir pasitikėjimas.

Užsiėmimo metu vaikai per praktines užduotis lavins bendravimo įgūdžius, įgaus žinių kaip puoselėti draugystę paremtą pagarba, diskusijų metu aptars kaip galima spręsti kylančius nesutarimus draugystės metu.

Kviečiame registruotis į 2021 m. balandžio 7 d. 11–12:30 val. arba balandžio 19 d. 13–14:30 val. seminarą (pasirinkite vieną iš seminarų). Seminarą ves VšĮ Šeimos santykių instituto psichologės.

Dalyvavimas nemokamas. Seminaras vyks – nuotoliniu būdu naudojant Zoom programą. 

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/tt8yePWmpqdG3E4s8


Socialinės kampanijos renginius finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Kviečiame kreiptis mokyklas, vaikų dienos centrus, vaikų globos namus, norinčius pasikviesti psichologus pravesti paskaitas / seminarus vaikams (tel. 8 698 23995).