Dalinamės Kalvarijos krašto šventės „Šypsausi savo kraštui“ akimirkomis iš Kalvarijos krašto muziejaus/Informacijos centro

Kalvarijos krašto šventė „Šypsausi savo kraštui“ – galimybė visiems pabūti kartu, susitikti su kraštiečiais, draugais, pasidalinti prisiminimais, aplankyti savo gimtąjį miestą, pasivaikščioti jo išgražėjusiomis gatvėmis, prisiliesti prie krašto istorijos, pasidžiaugti vieni kitais.

Kalvarijos krašto muziejus/informacinis centras sulaukė ne tik kalvarijiečių dėmesio, kurie skubėjo iš buvusios arklių pašto stoties siųsti atvirlaiškius savo draugams, artimiesiems ar pažįstamiems. Muziejų lankė svečiai iš įvairių Lietuvos vietovių. Jie domėjosi krašto istorija, susipažino su muziejaus ekspozicijomis ir paroda, skirta Romano Plečkaičio atminimui. Ekskursijos po miestą metu stebėjosi išgražėjusia Kalvarija, atrado ją kaip turtingą istoriją turintį, jaukų, gražų miestą.

Dėkojame istorijos mokytojai Arūnei Vaičiūnaitei-Levuškinienei už ištiestą pagalbos ranką sutinkant muziejaus svečius, savo istorinėmis žiniomis praturtinusiai Kalvarijos krašto pristatymą, už nuoširdžią bendrystę.

Dalinamės Kalvarijos krašto šventės „Šypsausi savo kraštui“ akimirkomis iš Kalvarijos krašto muziejaus/Informacijos centro.