Birželio 22 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Jolitos Rūtelionytės parodos „Magiškas spalvų šokis“ pristatymas

Šiltas vakaras, užburiantis lubinų žavesys, nuostabi gaminių iš epoksidinės dervos paroda, vidumi gražūs žmonės, spinduliuojantys gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis, visa tai galėjome ne tik akimis pamatyti, bet ir širdimi pajusti birželio 22 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusiame kalvarijietės Jolitos Rūtelionytės parodos „Magiškas spalvų šokis“ pristatyme.

Susirinkusiems autorė papasakojo apie save, prisiminė mokyklos laikus, ją įkvėpusį ir nemažai patarimų davusį, piešinius plėšiusį dailės mokytoją Vytautą Kalinauską, kuris beje, taip pat dalyvavo renginyje. Atskleidė paslaptį, kaip gimsta šie nenuspėjami kūriniai. Pasidalino ateities vizijomis.

Abejingų nepaliko ir visus sužavėjo sportinių šokių klubo „Sūkurys“ šokėjai Luiza ir Gustas. Padovanoję magišką, svajingą šokį-staigmeną.

Labai džiaugiamės, kad jauni ir talentingi kraštiečiai randa tokių įdomių būdų išreikšti savo kūrybiškumą ir dalinasi kuriamu gožiu su Kalvarijos krašto gyventojais ir svečiais.

Už įamžintas parodos pristatymo akimirkas dėkojame DV foto.