Birželio 1 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Kalvarijos gimnazijos 4a klasės mokinių (mokytoja Neringa Lukoševičienė) apdovanojimai

„Knyga – tai atverstas pasaulis, o skaitymas – raktas į jo paslaptis.“

Birželio 1 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Kalvarijos gimnazijos 4a klasės mokinių (mokytoja Neringa Lukoševičienė) apdovanojimai. Mokiniai visus mokslo metus aktyviai dalyvavo skaitymo iniciatyvoje „Klasė, kuri skaito“ ir pasiekė įspūdingų rezultatų!

Per 2025–2026 mokslo metus 4a klasės mokiniai perskaitė net 312 knygų, o visų Kalvarijos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu perskaitė 856 knygas. Tai puikus pasiekimas, rodantis vaikų meilę knygoms, smalsumą ir norą pažinti pasaulį per skaitymą.

Po apdovanojimų mokiniai dalyvavo edukacijoje „Puodelio dekoravimas“, kurios metu kūrybiškai dekoravo puodelius, išbandė įvairias menines technikas ir sukūrė unikalius darbelius.

Sveikiname 4a klasės mokinius, tapusius tikrais skaitymo ambasadoriais! Linkime, kad vasara būtų kupina nuotykių, atradimų ir, žinoma, įdomių knygų.

Tegul kiekviena perskaityta knyga atveria naujus horizontus, įkvepia svajoti ir drąsiai siekti savo tikslų!