Balandžio 8 d. Kalvarijos TAU Sveikos gyvensenos ir Psichologijos fakulteto studentai dalyvavo žygyje po Buktos gamtinį pažintinį taką. Tai viena iš daugelio nuostabių vietų, kurioje galima pamatyti unikalią gamtą. Pažintinis takas vedžioja per miškų ir pelkių plotus, leidžia pamatyti įvairių augalų ir gyvūnų rūšis, taip pat tyrinėti ežerus ir upelius.
Nuoširdžiai dėkojame žygio vadovei – visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai visuomenės sveikatos stiprinimą Rasai Brokienei.







