Balandžio 6 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko menininko Virgilijaus Bespalovo keramikos dirbinių parodos „Molio magija“ ir poezijos knygos „Lietadienis“ pristatymas

Atminčiai, į širdies kišenes, įsidėjome ir gražiausias akimirkas bei nepaprastai geras emocijas iš balandžio 6-osios popietę Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusios menininko Virgilijaus Bespalovo keramikos dirbinių parodos „Molio magija“ ir poezijos knygos „Lietadienis“ pristatymo.

Unikalus kūrėjas, šiuo metu gyvenantis Kalvarijos krašte, Liubave, susirinkusiems papasakojo apie įvaldytas įvairias meno rūšis: keramiką, batiką, tapybą, fotografiją, drožybą, poeziją, muziką, režisūrą, aktorystę. Sužavėti klausėmės, kiek daug prasmingų darbų nuveikta meno srityje, surengta nesuskaičiuojama galybė parodų, sudalyvauta daugybėje meninių projektų. Renginio pabaigoje publiką virš kasdienybės pakylėjo ir bibliotekos erdves pripildė paties autoriaus skaitomos eilės.

Virgilijų Bespalovą su pirmąja, bet tikrai ne paskutine, paroda bei poezijos knygos pristatymu, sveikino Liubavo seniūnas Gintas Baliulis, Liubavo laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Daiva Petrauskienė, Kalvarijos literatų klubo „Rasa“ vadovė Vilija Vilkelienė, tautodailininkai Danutė Saukaitienė, Antanas Lastauskas.

O visus norinčius prisiliesti prie šio talentingo menininko kūrybos, bet negalėjusius dalyvauti renginyje, kviečiame užsukti į biblioteką, apžiūrėti keramikos dirbinių parodą bei pasiskolinti, skaitytojams dovanotą, eilėraščių rinkinį „Lietadienis“ į namus ir pasimėgauti poezija.