Balandžio 22 d. Kalvarijos savivaldybės gyventojai turėjo unikalią galimybę sudalyvauti knygų menininkės, knygrišės Leonoros Kuisienės vedamose edukacijose

Balandžio 22 d. Kalvarijos savivaldybės gyventojai turėjo unikalią galimybę sudalyvauti knygų menininkės, knygrišės Leonoros Kuisienės vedamose edukacijose. Kurti drauge su profesionalia menininke, vienintele Lietuvoje, leidžiančia serijines knygas odiniais viršeliais, kuriančia knygas skulptūras, laužančia tradicinės knygos įrišimo supratimą yra neįkainojama patirtis ir ilgam išliksiantis prisiminimas bei įkvėpimas.

Įvairaus amžiaus dalyviai ne tik galėjo apžiūrėti edukacinių užsiėmimų metu veikusios parodos eksponatus, bet ir juos liesti, skaityti, patirti įvairias emocijas. Susipažinti su knygų įrišimo pradžiamoksliu. Praktiškai išbandė iš XIII amžiaus atėjusį įrišimą ilguoju dygsniu. Pasigamino užrašines knygeles.

Dėkojame visiems dalyviams, Kalvarijos meno ir sporto mokyklos moksleiviams, mokytojai Ilonai Šidlauskienei, direktorei Jurgitai Šėvelienei už draugystę.

Šios, knygų menininkės Leonoros Kuisienės, edukacijos yra Lietuvos kultūros tarybos finansuoto Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos projekto ,,(Ne) pasiklydę parodų labirintuose II” dalis.

Fotografijų autorius Tadas Kuisis