ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

registracija ii

Nuo gruodžio 1 d. atidaromas II-asis registracijos etapas į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą: https://jrd.lt/savanoryste/jst

Registracjios anketa: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Į programą registruotis kviečiame jaunus (14-29 m.) žmones, kurie norėtų 2020 m. (tarnybos pradžia - sausio-liepos mėn., priklausomai kiek laisvų vietų turime programoje atitinkamoje savivaldybėje) atlikti 40 val./ mėnesį, 6 mėnesių trukmės savanorišką tarnybą pasirinktoje akredituotoje organizacijoje.

Konsultuotis apie programą taip pat galite su Savanorišką veiklą organizuojančiomis organizacijomis (SVOO) savo apskrityje ar savivaldybėje, kurių kontaktus galite rasti štai čia: https://jrd.lt/informacija-jau…/savanoryste/svo-akreditacija

Šia registracija sudarome rezervinį sąrašą, tad į programą kviesime užsiregistravusius iš eilės pagal laiko žymę. Vietų skaičius savivaldybėje ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Daugiau apie programą skaitykite štai čia: https://jrd.lt/savanoryste/jst

Dažniausiai užduodami klausimai apie programą: https://jrd.lt/savanoryste/jst/d-u-k

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, kontaktai pasiteiravimui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį./ +370 633 21906.