Matt Haig „Tėtušis Kalėda ir aš“

 Ar prisimeni Ameliją? Našlaitę iš Londono, kuri išgelbėjo Kalėdas, nes vienintelė pasaulyje tikėjo Tėtušiu Kalėda? Tada viskas baigėsi gerai – kalėdinė magija grįžo į pasaulį, o kur dingo Amelija? Ameliją Tėtušis Kalėda pasiėmė į elfų šalį. Į Elfhelmą, kurio nerasi žmonių žemėlapiuose ir kur gyvena vien tik elfai. Atrodytų, kas gali būti puikiau – Amelija eina į elfų mokyklą ir mokosi to, ką turi mokėti tikras elfas. Tačiau… jai labai sunkiai sekasi elfų magija. Be to, pasirodo, kad jos buvimu Elfhelme džiaugiasi toli gražu ne visi.

Didžiausias Amelijos priešas – piktasis elfas Tėtušis Vodolas, kuris siekia išvyti mergaitę iš elfų miesto. Žmonėms ne vieta tarp elfų! Ir čia į pagalbą jam ateina senas Tėtušio Kalėdos priešas – Velykų kiškis ir jo kariauna. Drauge su piktuoju Vodolu kiškiai ketina sugriauti Kalėdas ir sunaikinti viską, kas su jomis susiję. Ar pavyks Amelijai ir šį kartą išgelbėti Kalėdų džiaugsmą, Tėtušį Kalėdą ir visą Elfhelmą?

Atsiversk knygą ir sužinok!

Knygą puošia Chriso Mouldo iliustracijos. Ši istorija primena klasikinę kalėdinę pasaką, tik su papildoma doze puikaus humoro!

„Pamaniau, kad Kalėdų senelis Nikolas turėjo išgyventi skaudžią vaikystę, kad vėliau aiškiai suvoktų, kodėl nori daryti tai, ką daro. Tas pats ir su Amelija. Norėjau, kad laimė, kuri vėliau juos aplanko, atrodytų pelnyta, kad tamsoje jie rastų šviesos žiburėlį“, – teigia autorius M. Haigas.

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas
Copy link
Powered by Social Snap