psichologija

      Kalvarijos TAU Psichologijos fakulteto studentai šiuos mokslo metus užbaigė išvykoje. Birželio 14 d. jie lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekoje, įkurtoje 1570 m. Iki šių dienų išliko jos autentiškos erdvės, kurios kartu su visais senojo universiteto pastatais ir kiemeliais sudaro vieningą, įspūdingą ir nepakartojamą Vilniaus senamiesčio architektūrinį ansamblį, reprezentuojantį Lietuvos mokslo ir kultūros pažangos istoriją.

 

 

 

      Kalvarijos TAU Psichologijos fakulteto studentai šiuos mokslo metus užbaigė išvykoje. Birželio 14 d. jie lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekoje, įkurtoje 1570 m. Iki šių dienų išliko jos autentiškos erdvės, kurios kartu su visais senojo universiteto pastatais ir kiemeliais sudaro vieningą, įspūdingą ir nepakartojamą Vilniaus senamiesčio architektūrinį ansamblį, reprezentuojantį Lietuvos mokslo ir kultūros pažangos istoriją. Universiteto bibliotekoje Kalvarijos TAU Psichologijos fakulteto studentams buvo įteikti baigimo diplomai.

      Apžiūrėję universiteto kiemelius, aplankę Šv. Jonų bažnyčią ir pasižvalgę iš jos varpinės į Vilnių, kalvarijiečiai vyko į Prezidentūroje veikiantį Valstybės pažinimo centrą, kur gilino žinias kaip veikia valstybė ir kaip demokratinės valstybės kūrime bei valdyme dalyvauja svarbiausias jos elementas – pilietis.

        Gerai pailsėti ir patirti malonių įspūdžių visus kviečia VU Botanikos sodas Kairėnuose. Čia, nepaprastoje gryno oro, tylos ir ramybės saloje, Kalvarijos TAU studentai praleido kelias valandas. Besiklausydami sodo darbuotojos pasakojimo, jie vaikštinėjo didžiulėje sodo teritorijoje, grožėjosi ne tik nuostabiais augalais, bet ir įrengtomis bei pritaikytomis poilsiui erdvėmis, susiliejančiomis su natūralia gamta. O pasakojimas liejosi apie augalus, jų vegetaciją bei priežiūrą. Žiedų grožis ir reti augalai užbūrė, kvietė dar pabūti ir pasigėrėti jais.

       Baigėsi mokslo metai. Visų mielai laukiame sugrįžtant rudenį. Gražios vasaros.

Nuotraukų galerija: https://goo.gl/photos/21Pu5qKz9TTmJ5Cr8