ltenetfrdelvplru

  

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

20170429 165302

Balandžio 29 dieną vyko dainų ir šokių šventė, kurioje dalyvavo Kalvarijos TAU šokių kolektyvas „Aštuonnytis“  (vadovė Eleonora Ulevičienė),  Jungėnų Retro ansamblis „Melodija“ ir kapela „JungVala“ (vadovė Birutė Leonavičiūtė-Zavistauskienė)

 

     Kiekvienas metų laikas savaip gražus. Vasara, kviečianti mus pailsėti ir pakeliauti, vilioja savo šiluma, kerinčiu gamtos grožiu. Ruduo, dovanodamas mums savo derlių, priverčia šiek tiek paplušėti. Žiema, berdama sniegą, siųsdama speigus bei pūgas, leidžia mums pailsėti prie jaukaus namų židinio. O pavasaris, stebuklingais savo kerais pažadina norą iš naujo atgimti, vėl dovanodamas naują pradžią!

     Šis gaivalingas pavasaris balandžio 29 dieną pakvietė miestelėnus į dainų ir šokių šventę, kurioje dalyvavo Kalvarijos TAU šokių kolektyvas „Aštuonnytis“ (vadovė Eleonora Ulevičienė), Jungėnų Retro ansamblis „Melodija“ ir kapela „JungVala“ (vadovė Birutė Leonavičiūtė-Zavistauskienė). Muzikos popietė žiūrovams dovanojo svajingų romansų, skambių lietuvių liaudies dainų, trankių, linksmų šokių.

Nijolė Skroblienė

Nuotraukų galerija:https://photos.google.com/share/AF1QipPTYu8Amwdc4xS3eyykRrZojYu_-nmrqIEKKFVo4aTJ_t5CiZaj1NRBLFHyuJ71qg?key=RWN3OXJuS2V4Tkgwa3hCbkNFNFpMQkkwOFE0TlJR