ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ar žinote, kiek spalvų sudaro Lietuvos Respublikos herbą? Kas yra atsakingas už nacionalinį saugumą Lietuvoje?

Dalyvaukite PILIEČIO EGZAMINE ir pasitikrinkite savo žinias apie Lietuvą, jos valdymą, nacionalinius simbolius, technologijų pažangą, valstybės saugumą ir daug kitų sričių. Kviečiame parodyti, kad esame piliečiai, kuriems rūpi kokioje aplinkoje, šalyje gyvename ir kad mums yra #NeDzin!

Spręskite egzaminą per pietų pertrauką, vakare grįžus namo ar bet kuriuo pasirinktu laiku. Pasikvieskite savo artimuosius, kolegas ar draugus ir patikrinkite savo žinias apie Lietuvą!

KADA IR KUR?

Piliečio egzaminas vyks gegužės 24 d. pasirinktu laiku tarp 9–22 val. internetu.

KAIP DALYVAUTI?

Gegužės 24 d. adresu www.piliecioegzaminas.lt prisijunkite naudodami savo el. paštą ar Facebook paskyrą!

KAS GALI DALYVAUTI?

Piliečio egzamine gali dalyvauti visi norintys, nepriklausomai nuo išsilavinimo ar amžiaus!

Egzaminą sudarys 30 uždarų klausimų, kuriuos parengė įvairios Lietuvos institucijos bei nevyriausybinės organizacijos. Egzamino sprendimo laikas 30 minučių. Išankstinė registracija nevyksta.

Piliečio egzaminą organizuoja naujienų portalas DELFI.lt ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, koordinuojanti iniciatyvą „Man ne dzin“.

Daugiau informacijos: www.piliecioegzaminas.lt, socialiniuose tinkluose https://www.facebook.com/events/355124978453238/ ir el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.