ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Maloniai kviečiame naudotis elektronine „Vyturio“ biblioteka

Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka nuo 2016 metų suteikia savo skaitytojams galimybę naudotis skaitmenine „Vyturio“  biblioteka, kurioje galima pasirinkti elektronines knygas vaikams ir jaunimui iš beveik 200 „Vyturio“ katalogo knygų.

Skaitytojai, atėję į Kalvarijos savivaldybės viešąją biblioteką ir prisijungę prie svetainės www.vyturys.lt per bibliotekos bevielio ryšio tinklą, nuo šiol gali nemokamai skaityti pateikiamus kūrinius per asmeninius arba bibliotekos įrenginius bei kompiuterius (mobiliuosius telefonus, planšetinius, nešiojamus ir stacionarius kompiuterius).

Pasirinktą elektroninę knygą galima skaityti tame pačiame įrenginyje ir išėjus iš bibliotekos patalpų, o taip pat tada, kai nėra interneto ryšio (namuose, autobuse, kavinėje, parke ar kitose skaitymui patogiose vietose.

Skaitymas turi būti tęsiamas tame pačiame naršyklės lange, į kurį buvo parsiųsta knyga. Būdamas ne bibliotekos patalpose ir suvedęs www.vyturys.lt į naują naršyklės langą skaitytojas patenka į mokamą svetainės versiją.

Perskaitęs elektroninę knygą ir pageidaujantis  naujos „Vyturio“ knygos, skaitytojas eina į biblioteką ir susiranda kitą knygą www.vyturys.lt.

Maloniai kviečiame naudotis elektronine „Vyturio“ bibliotekaJ

Knygų sąrašą galite rasti čia: http://www.vyturys.lt/knygu-sarasas

Daugiau informacijos galite gauti, atėję į Kalvarijos savivaldybės viešąją biblioteką.