ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJA GINTARE ADOMAITYTE

         Gruodžio 11 d. Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Sangrūdos filiale vyko susitikimas su rašytoja Gintare Adomaityte. Ji pristatė savo knygą „Čiobrelių dvaras“. Ši autorės knygelė vaikams įtraukta į akciją „Metų knygos“ rinkimai.

         Rašytoja šiltai  bendravo su vaikais, atsakinėjo į jų klausimus. Vaikai smalsavo, kokia ji buvo vaikystėje, kada ateina įkvėpimas, ar turi naminį gyvūnėlį ir, žinoma, ką norėtų rasti po Kalėdų eglute.  Žvarbią žiemos dieną nepaprastai jauku ir gera buvo klausytis ištraukų iš knygelės, kurias paskaitė mažoji skaitovė iš Sangrūdos gimnazijos, ir mintimis nusikelti į kaitrią vasaros dieną, į saulės atokaitoje kvepiančią čiobrelių karalystę.

         Su kitomis akcijoje dalyvaujančiomis  knygomis vaikai susipažins garsinio skaitymo valandėlių metu, kurios vyks bibliotekoje iki vasario mėnesio pradžios.

         Po susitikimo su vaikais, rašytoja mielai sutiko pabendrauti su Kalvarijos viešosios bibliotekos  ir jos filialų darbuotojais, kurie tą dieną svečiavosi Sangrūdos filiale.

 

Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos

Sangrūdos filialo bibliotekininkė

Margarita Žardeckienė

 

Nuotraukų autorė Asta Jankeliūnienė 

Nuotraukų galerija : https://plus.google.com/u/0/photos/101685949311806609577/albums/6091912634096677249