ltenetfrdelvplru

  


 

image003 

 

Klausk bibliotekininko

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pagal projektą atsinaujino penki bibliotekos filialai

           2012 m. rugpjūčio 31 d. Kalvarijos savivaldybės viešosios biblioteka pradėjo įgyvendinti projektą ,,Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Akmenynų, Brukų, Liubavo, Jungėnų, Sangrūdos filialų patalpų pritaikymas visuomenės poreikiams“.

  Įgyvendinto projekto paskirtis – svariai prisidėti prie vietinių žmonių socialinio, ekonominio ir profesinio aktyvumo didinimo, sukuriant jiems palankias sąlygas naudotis viešosios bibliotekos paslaugomis, taip pat prisidėti prie socialinės gerovės užtikrinimo.

           Projekto tikslai: sukurti tinkamą aplinką lankytojams ir prisidėti prie vietos gyventojų kokybės gerinimo; išlaikyti esamus lankytojus ir pritraukti naujus, didinant tobulėjimo, saviugdos, saviraiškos galimybes; užtikrinti visapusišką Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos filialų funkcijų vykdymą bei teikiamų paslaugų plėtrą.

           Projekto metu Akmenynų, Brukų, Jungėnų, Liubavo ir Sangrūdos filialuose buvo atlikti visi būtini remonto darbai, atnaujinti baldai: lentynos, stalai, kėdės.

          Įgyvendinus projektą, buvo sukurta bibliotekų lankytojų poreikius atitinkanti aplinka,padidėjo bibliotekų funkcionalumas. Bibibliotekų veikla ir toliau aktyviai vykdoma, ieškant naujų potencialių savo veiklos plėtros ir paslaugų didinimo galimybių.

           2014 m. liepos 29 d. vyko projekto baigiamasis renginys, kurio metu, norėjusieji palyginti kokios patalpos buvo prieš remontą ir po jo, aplankė visus filialus. Buvo pasidalinta prisiminimais apie ankstesnes darbo sąlygas ir su pakilia nuotaika žvelgta į naujas galimybes atsinaujinusiose bibliotekose.

          

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Asta Jankeliūnienė

Galerija: https://plus.google.com/u/0/photos/101685949311806609577/albums/6044063046686054977