ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

KNYGOS „KALVARIJOS KRAŠTO KŪRĖJAI: VYTAUTAS KALINAUSKAS“ SUTIKTUVĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

Sausio 3 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko menininko Vytauto Kalinausko tapybos darbų parodos atidarymas ir knygos „Kalvarijos krašto kūrėjai: Vytautas Kalinauskas“ pristatymas. Naujame Kalvarijos krašto kūrėjų knygų serijos leidinyje – Vytauto Kalinausko tapybos darbai bei jo paties mintys, virtusios autentiškais tekstais, įvedantys į penkiuose knygos skyriuose susistemintus dailininko tapybos darbus.

Renginį vedė Asta Jankeliūnienė. Renginio metu dailininkas komentavo savo tapybą, eksponuojamą parodoje ir jau susistemintą bei sudėtą į knygą. Knygos tekstus skaitė Nijolė Skroblienė. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti Raimundas Maruškevičius. Jis grojo gitara ir atliko kelias dainas. Renginio dalyviai šiltai priėmė Kalvarijos kultūros centro darbuotojų sukurtus du meninius antagonistinius personažus – baltą Angelą (Laima Kupstienė) ir juodą Kipšą (Kęstutis Krasnickas). Angelas ir Kipšas, nors ir sunkiai „išlindę iš dailininko vidaus“, kiekvienas vis pagal savo prigimtį (angeliškąją ar šėtoniškąją) savais pamokymais linkėjo Vytautui Kalinauskui kūrybinės sėkmės.

Kalvarijos krašto kūrėjų serijos leidinys parengtas ir išleistas pagal Kalvarijos vietos veiklos grupės strategijos „Kalvarijos VVG teritorijos vietos plėtros strategija 2007-2013 m.“ įgyvendinamą Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Mano kaimas – tapybos kūrinys“. Knygą išleido UAB „Piko valanda“ leidykla.

Kalvarijos viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos: R. Maruškevičiaus ir G. Bujausko

Nuotraukų galerija:

https://plus.google.com/u/0/photos/101685949311806609577/albums/5966093423753625697