ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
×

Pranešimas

Lack of access rights - File '/images/kalvarija knygos virselis.jpg'

Kiekvienam žmogui, kiekvienai šeimai, kiekvienai tautai svarbu suvokti save dabartyje


        Kas esame? Kodėl esame tokie, o ne kitokie? Kas įtakojo, kad šiandien esame būtent čia, o ne kitur? Kodėl elgiamės taip, o ne kitaip?

         Daugybė klausimų iškyla ieškant savęs, norint suprati greta esantį. O atsakymus galime rasti tik pažindami savo praeitį, savo istoriją. Savo - kaip asmenybės, savo - kaip šeimos, savo – kaip tautos... Praeitis ypatingai svarbi mums visiems ir kiekvienam atskirai, nes vykę įvykiai, aplinkybės, įtakojo mus tapti tokiais kokiais esame.

        Rugsėjo 17 dieną Kalvarijoje buvo pristatyta nauja Stanislovo Sajausko knyga „Kalvarija. Iš praeities į dabartį“. Šioje knygoje informacija apie Kalvarijos kraštą pateikta ne tiek tekstais, kiek nuotraukomis. Leidinyje gausu senosios fotografijos, yra ir šias dienas iliustruojančių nuotraukų. Renkant medžiagą knygai autoriui talkino gražus būrelis buvusių ir esamų kalvarijiečių, muziejininkų, istorikų. Ypač daug vertingos medžiagos pateikę Kalvarijos gimnazijos istorijos mokytojas Alvydas Totoris. Kelios nuotraukos atkeliavo net iš Kanados, JAV, Vokietijos.

          Leidinys išleistas 200 egz. tiražu.

Knygos pristatyme dalyvavo ir UAB „Žinių fondas“ vadovas Kornelijus Bačkevičius. Jis pasakojo apie knygos leidybą, pristatė tik ką išleistas Kalvarijos kraštui skirtas plaketes (serija „Lietuvos kūrėjai“). Jose įamžinti iškilūs kraštiečiai Juozas Kancleris, Petras Klimas, Mykolas Krupavičius

 


Bibliotekos informacija

Galerija: https://plus.google.com/photos/101685949311806609577/albums/5925601955469504961

Nuotraukos Arūnės Karpavičienės